Сторінка психолога

Розроблена модель шкільної психологічної служби, яка демонструє визначення пріоритетів, системність, багатогранність форм і методів роботи, послідовність.

Пріоритетні завдання:

• Створення умов для повноцінного особистісного і інтелектуального розвитку дітей на кожному віковому етапі, формування у них мотивації до самовиховання та саморозвитку;
  • Забезпечення індивідуального підходу до кожної дитини на основі її психолого – педагогічного вивчення;
  • Забезпечення якісного психологічного супроводу процесу навчання  школярів;
  • Забезпечення психологічного і фізичного здоровя учнів;
  • Рання профілактика і корекція відхилень в розвитку та поведінці учнів.

Основні види діяльності психологічної служби:

Створення умов для повноцінного особистісного і інтелектуального розвитку дітей на кожному віковому етапі.

Формування у них мотивації до самовиховання та саморозвитку.

Забезпечення індивідуального підходу до кожної дитини на основі її психолого – педагогічного вивчення.

Забезпечення якісного психологічного супроводу навчально – виховного процесу.

Рання профілактика і корекція відхилень у розвитку та поведінці.

Забезпечення психологічного і фізичного здоровя дітей.

Направленість діяльності психологічної служби СЗШ № 23

1.    Психолого-діагностична і корекційна робота з учнями (складання психологічних карт; проведення консультацій, психотренінгів, позашкільної роботи).

2.    Психолого-педагогічна просвітницька робота з батьками.

3.     Науково-інформаційна психолого-педагогічна робота з учителями (тематичні виступи на педагогічних радах, консультативна робота з класними керівниками, ведення постійно діючого психологічного семінару тощо)